top of page
kem1_edited.jpg

Kemal Kaya Batmaz

Logic Pro X 

Başlangıç ve İleri Seviye Müzik Prodüksiyon Eğitimi

DJ'lik Eğitimi 

Kimdir ?

10 EKIM 1995 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDU.

İLK VE ORTA ÖĞRETIM YILLARINDA ANADOLU ÜNIVERSITESI DEVLET KONSERVATUVARI VIYOLONSEL BÖLÜMÜNE  GIRMEYE HAK KAZANDI.

 

LISE DÖNEMINDE KONSERVATUVARDAN AYRILDI VE AYNI DÖNEM MACARISTAN, AVUSTURYA, ÇEKYA VE İTALYA’DA DÜZENLENEN ULUSLARARASI FESTIVALLERDE VURMALI ÇALGILAR ILE ÜLKESINI TEMSIL ETTI.

 

LISELER ARASI BAHAR ŞENLIKLERI VE TIYATRO FESTIVALLERINDE KONSERLER VERDI. LISE YILLARINDA TUŞLU ÇALGILAR, VURMALI ÇALGILAR VE SES TEKNOLOJILERI ÜZERINE ILGI VE BILGISINI GELIŞTIRDI. 2013-2018 YILINDA YAKIN DOĞU ÜNIVERSITESI ECZACILIK FAKÜLTESINDE EĞITIMINI TAMAMLADI.

ÜNIVERSITE DÖNEMINDE YDÜ FM 88.0' DA HEM YAYINCI HEM DE YABANCI MÜZIK YAYIN YÖNETMENI OLARAK ÇALIŞTI. ELEKTRONIK MÜZIK PRODÜKSIYONU VE DJ’LIK ÜZERINE ÇALIŞMALARINA ÜNIVERSITE YILLARINDA HIZ KAZANDIRDI.

 

NOSTALJIK TÜRKÇE PARÇALARI YENI NESIL ALT YAPILARLA BULUŞTURDUĞU ‘’THE RUMP PROJECT EDITS’’ PROJESI BÜYÜK KITLELERE ULAŞTI. TOPKAPI PLAK, SONY MUSIC, AVRUPA MÜZIK GIBI LABELLARLA IŞ BIRLIKLERI YAPTI. OĞULCAN DURAK ILE

‘’8BL ENTERTAINMENT’’ KURARAK MÜZIK SEVERLERLE, KENDI ALANINDA BAŞARILI ÜNLÜ DJ’LERI BULUŞTURDU. AYRICA ARALARINDA ‘’BIN YAŞINDAYIM’’ ISIMLI SINGLE’INDA YER ALDIĞI 17 AYRI PARÇANIN PRODÜKTÖRLÜĞÜNÜ VE MÜZIK YAZARLIĞINI YAPTI.

 

VE ARTIK BARIŞ SEHLIKOĞLU ILE KURDUĞU ‘’CENGO HAUS’’ DA ELEKTRONIK MÜZIK PRODÜKSIYONU VE DJ’LIK ÜSTÜNE EĞITIMLER VERMEKTE VE STÜDYO KAYITLARI YAPMAKTA.

Sosyal Medyada Kemal Kaya

  • Spotify
  • Soundcloud
  • Instagram
  • Youtube

bottom of page